Apex Legends

Informacje na temat 6 sezonu w Apex Legends

Kolejny sezon w Apex Legends przyniesie (jak zwykle) sporo zmian i nowości. Czy będą one na tyle ciekawe, aby przyciągnąć graczy?

Nowa legenda: Rampart

Rampart

Rampart (a tak naprawdę Ramya Parekh) specjalizuje się w ciężkiej broni, dzięki czemu magazynki LKM-ów mają większą pojemność i są zmieniane szybciej. Korzysta również z rozstawianego działka o wdzięcznym imieniu „Sheila”. Jej zdolność taktyczna pozwala na zbudowanie osłony, która blokuje nadlatujące pociski i wzmacnia wystrzeliwane pociski.

Nowa broń: PM Volt

PM Volt

Volt jest pierwszym energetycznym pistoletem maszynowym na Kresach. Dzięki niewielkiemu odrzutowi charakteryzuje się lepszą celnością.

Holospreye

Holosprey

Holospreye to nowy sposób na komunikację w grze. Te charakterystyczne dla danej legendy grafiki można szybko umieszczać w dowolnym miejscu.

Przepustka bojowa

Oczywiście nie można zapomnieć o nowej przepustce bojowej. W tym sezonie najaktywniejsi gracze będą mogli wzbogacić się między innymi o reaktywną skórkę dla G7 „Naddźwiękowy”, skórkę dla Bloodhound „Wojownik szos”, 5 nowych holosprejów, nowe emotki szybowania oraz zawieszki do broni.

Aktualizacja mapy

Skraj Świata doczeka się naprawdę sporych zmian. Wytrawni gracze będą musieli dostosować do nich swoje strategie, ale będzie to również okazja do opracowania nowych.

Na mapie pojawią się trzy nowe lokacje należące do Hammond Industries. Pierwszą z nich będzie Stanowisko Startowe, które znajdzie się na zachód od kopuły, w miejscu pola z lawą. Druga to Odliczanie, placówka o tajemnym przeznaczeniu. Trzecią jest Punkt Przerzutowy, który znajdzie się w samym centrum mapy. Powstanie on terenie małego miasteczka, które wcześniej znajdowało się pod torami kolejowymi na wschód od zbieracza.

Co ciekawe, we wszystkich trzech nowych lokacjach pojawią się wznoszone ściany, które również będą nowością w grze, a które dadzą drużynom odporne na wybuchy schronienie.

Więcej informacji na temat zmian na mapie można znaleźć na blogu gry.

Oczywiście do gry trafiła także cała masa usprawnień i poprawek błędów. Wszystkie informacje na temat aktualizacji sezonu 6 można znaleźć na oficjalnej stronie gry.